Aktualności

2019-03-25

Zbieraj punkty i Bądź na Fali!

Zbieraj punkty i bądź na fali! Odwiedzaj Wodny Park Tychy, zbieraj pieczątki i zgarniaj bonusy! Ruszyła kolejna edycja programu lojalnościowego w Wodnym Parku Tychy.

Czytaj więcej
2019-03-20

Polskie Towarzystwo Saunowe partnerem Wodnego Parku Tychy

Niezmiernie miło nam poinformować, że nowym partnerem Wodnego Parku Tychy i Saun Książęcych zostało Polskie Towarzystwo Saunowe.

Czytaj więcej
2019-03-19

Pierwszy dzień wiosny w Wodnym Parku Tychy - atrakcyjne rabaty na bilety i czekoladę

Pierwszy Dzień Wiosny będziemy świętować w Wodnym Parku Tychy wyjątkowo! Sprawdź jakie rabaty przygotowaliśmy w tym dniu!

Czytaj więcej
2019-03-17

Japońska Noc Saunowa

BRAK WOLNYCH MIEJSC, WSZYSTKIE BILETY NA WYDARZENIE ZOSTAŁY WYPRZEDANE! Przed nami
日本のサウナナイト, czyli Japońska Noc Saunowa. Dalekowschodnie klimaty, kwitnące wiśnie, sushi i samurajowie – w takiej atmosferze będziemy saunować 22 marca w Wodnym Parku Tychy.

Czytaj więcej
2019-03-12

Szukamy Saunamistrzyni!

W związku z dynamicznym rozwojem i ogromnym zainteresowaniem wydarzeniami saunowymi dla pań w Wodnym Parku Tychy szukamy do naszego zespołu 🔥💨Saunamistrzyni.

Czytaj więcej
2019-03-07

W Dzień Kobiet atrakcyjne rabaty w Centrum Solankowym

Drogie Panie! Z okazji Waszego święta 8 marca na wszystkie zabiegi w Centrum Solankowym mamy dla Was 20% rabatu. Wybierz spośród zdrowotnej kąpieli solankowej, wyciszającej sesji Floatingu lub relaksującej Sauny Ganbanyoku.

Czytaj więcej
2019-03-04

Voucher na kąpiele - idealny prezent na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet za pasem – pomyśl o niebanalnym prezencie. Podaruj bliskiej osobie voucher na jedną z pięciu relaksacyjnych kąpieli w Łaźniach Piwnych w Wodnym Parku Tychy. Vouchery są już dostępne w naszych kasach!

Czytaj więcej
2019-02-28

Od 1 marca strefa sportowa czynna dłużej

Informujemy, że od 1 marca 2019 r. strefa sportowa Wodnego Parku Tychy będzie czynna o godzinę dłużej - od 6.00.

Czytaj więcej
2019-02-28

Spal pączki w Wodnym Parku Tychy

Jeden pączek to ok. 300 kcal. Wszystkie nadprogramowe słodkości z Tłustego Czwartku będzie można spalić w Wodnym Parku Tychy - 1 marca bilety na strefę sportową będą 20% tańsze!

Czytaj więcej
2019-02-27

"Szkoda, że ferie trwały tak krótko" - półkolonie w Wodnym Parku Tychy.

Nauka pływania, eksperymenty w Wodnej Akademii, przygotowywania zdrowych śniadań, spotkanie z żołnierzami oraz wyjścia na łyżwy i do kina – zakończyły się półkolonie w Wodnym Parku Tychy.

Czytaj więcej