SPA Książęce w Wodnym Parku Tychy - pakiety SPA

SPA Książęce, czyli czas na relaks tylko dla Ciebie

Kiedy ostatnio zrobiłaś coś tylko dla siebie? Nie pamiętasz? Czas to zmienić – przyjdź do SPA Książęcego w Wodnym Parku Tychy, wybierz jeden z odprężających i relaksujących pakietów z zabiegami i naładuj swoje baterie!

 

SPA Książęce w Wodnym Parku Tychy to propozycja dla wszystkich tych, którzy potrzebują odpoczynku, wyciszenia i relaksu. Pakiety, które przygotowaliśmy pozwolą Ci ukoić skołatane nerwy, w pełni odprężyć się po ciężkim tygodniu i nabrać witalności.

 

Z zabiegów możesz skorzystać sama albo, jeśli chcesz, zabrać ze sobą przyjaciółkę, siostrę, mamę, męża, chłopaka…

 

Co zawierają pakiety SPA Książęcego w Wodnym Parku Tychy?

W każdym pakiecie jest 30-minutowy masaż oraz seans w Saunie Ganbanyoku, a także do wyboru: zdrowotna kąpiel solankowa, odprężający seans w kabinie lub kapsule Floatingu i wybrana kąpiel w Łaźniach Piwnych. Dodatkowo można skorzystać z dwugodzinnego pobytu w Saunach Książęcych.

 

Każdy z pakietów trwa od 2,5 do 3 godzin. Kolejność zabiegów w ramach pakietów ustalana jest na miejscu w SPA.

 

Kup bilet przez internet - https://www.wodnypark.tychy.pl/kup-bilet

 

Uwaga! Vouchery na pakiety (mogą być świetnym prezentem dla najbliższych!) kupisz tylko i wyłącznie w kasach SPA Książęcego.

 

Szczegółowe informacje dotyczące SPA Książęcego w Wodnym Parku Tychy pod numerem telefonu - +48 32 438 88 39 (w godzinach wt. – pt. 16:00 – 19:00, weekend 16:00 – 20:00)

 

Wybierz interesujący Cię pakiet:

Pakiet - Szlachecka Harmonia
Pakiet - Magnackie odprężenie
Pakiet - Książęca regeneracja
Opcjonalnie (po lub przed zabiegami w ramach SPA Książęcego):