SPA Książęce w Wodnym Parku Tychy

SPA Książęce, czyli czas na relaks tylko dla Ciebie

Kiedy ostatnio zrobiłaś coś tylko dla siebie? Nie pamiętasz? Czas to zmienić – przyjdź do SPA Książęcego w Wodnym Parku Tychy, wybierz jeden z odprężających i relaksujących pakietów z zabiegami i naładuj baterię na wiosnę!

 

Kolejna edycje już 21 czerwca i 19 lipca.

 

SPA Książęce w Wodnym Parku Tychy to propozycja dla wszystkich tych, którzy potrzebują odpoczynku, wyciszenia i relaksu. Pakiety, które przygotowaliśmy pozwolą Ci ukoić skołatane nerwy, w pełni odprężyć się po ciężkim tygodniu i nabrać witalności.

 

Z zabiegów możesz skorzystać sama albo, jeśli chcesz, zabrać ze sobą przyjaciółkę, siostrę, mamę, męża, chłopaka…

 

Co zawierają pakiety SPA Książęcego w Wodnym Parku Tychy?

W każdym pakiecie jest 30-minutowy masaż oraz seans w Saunie Ganbanyoku, a także do wyboru: zdrowotna kąpiel solankowa, odprężający seans w kabinie lub kapsule Floatingu i wybrana kąpiel w Łaźniach Piwnych. Dodatkowo można skorzystać dwugodzinnego pobytu w Saunach Książęcych lub umówić się na wybrany zabieg w gabinecie kosmetycznym „Poziom Piękna”.

 

Każdy z pakietów trwa od 2,5 do 3 godzin, Ty wybierasz godzinę – 16.00 albo 19.00. Kolejność zabiegów w ramach pakietów ustalana jest na miejscu w SPA. W sklepie internetowym możliwość zakupienia tylko i wyłącznie pakietu podstawowego - pozostałe są dostępne za dopłatą na miejscu.

 

Kup bilet przez internet (dotyczy pakietu podstawowego, pozostałe są dostępne na miejscu) - https://www.wodnypark.tychy.pl/kup-bilet

 

Szczegółowe informacje dotyczące SPA Książęcego w Wodnym Parku Tychy pod numerem telefonu - +48 32 438 88 39 (w godzinach pon. – pt. 16:00 – 21:00, weekend 13:00 – 21:00)

 

Wybierz interesujący Cię pakiet:

Pakiet podstawowy - Szlachecka Harmonia
Pakiet dodatkowy - Magnackie odprężenie
Pakiet dodatkowy - Książęca regeneracja
Opcjonalnie (po lub przed zabiegami w ramach SPA Książęcego):
  •  bilet 2 godz. do Saun Książęcych – 42 zł  (piątek) / 48 zł (sobota)

lub

  • zabiegi kosmetyczne w salonie „Poziom Piękna”:
  • Oczyszczająca magia – 30 min./39 zł
  • Rozpromieniona twarz – 1 h/59 zł
  • Oksybrazja/mikrodermabrazja – 1h/69 zł