SPA Książęce w Wodnym Parku Tychy - pakiety SPA

SPA Książęce, czyli czas na relaks tylko dla Ciebie

Kiedy ostatnio zrobiłaś coś tylko dla siebie? Nie pamiętasz? Czas to zmienić – przyjdź do SPA Książęcego w Wodnym Parku Tychy, wybierz jeden z odprężających i relaksujących pakietów z zabiegami i naładuj swoje baterie!

 

SPA Książęce w Wodnym Parku Tychy to propozycja dla wszystkich tych, którzy potrzebują odpoczynku, wyciszenia i relaksu. Pakiety, które przygotowaliśmy pozwolą Ci ukoić skołatane nerwy, w pełni odprężyć się po ciężkim tygodniu i nabrać witalności.

 

Z zabiegów możesz skorzystać sama albo, jeśli chcesz, zabrać ze sobą przyjaciółkę, siostrę, mamę, męża, chłopaka…

 

Co zawierają pakiety SPA Książęcego w Wodnym Parku Tychy?

W każdym pakiecie jest 30-minutowy Japoński suchy masaż oraz seans w Saunie Ganbanyoku, a także do wyboru: zdrowotna kąpiel solankowa, odprężający seans w kabinie lub kapsule Floatingu i wybrana kąpiel w Łaźniach Piwnych. Dodatkowo można skorzystać z dwugodzinnego pobytu w Saunach Książęcych.

 

Pakiet light to wersja bez Japońskiego suchego masażu, pozwalająca na szybkie naładowanie baterii i osiągniecie głębokiego relaksu. Kolejność zabiegów w ramach pakietów ustalana jest na miejscu w SPA.

 

Kup bilet przez internet - https://www.wodnypark.tychy.pl/kup-bilet

 

Uwaga! Vouchery na pakiety (mogą być świetnym prezentem dla najbliższych!) kupisz tylko i wyłącznie w kasach SPA Książęcego.

 

Szczegółowe informacje dotyczące SPA Książęcego oraz umawianie terminów:

tel. +48 785 253 434  (w godzinach 10:00 - 20:00)

e-mail: biuro@wodnypark.tychy.pl

 

Wybierz interesujący Cię pakiet:

Pakiet - Bursztynowa Harmonia
Pakiet - Perłowe Odprężenie
Pakiet - Szmaragdowa Regeneracja
Pakiet - Rubinowa namiętność dla par

Pakiet - Szafirowe Ukojenie

SZAFIROWE UKOJENIE

  • Japoński suchy masaż - masaż na specjalistycznym urządzeniu działającym według technologii japońskiej, wykorzystującym siłę wody w dyszach masujących. Zabieg ten ma działanie terapeutyczne, regenerujące i relaksujące.  Wykonywany regularnie wspomaga leczenie różnych dolegliwości np. chorób zwyrodnieniowych, a także niweluje dolegliwości spowodowane przez długotrwałe siedzenie, stres oraz zmęczenie po wysiłku.
  • Sauna Ganbanyoku - to japońska forma terapii ciepłem, podczas której zrelaksujesz się leżąc na płytach z krzemionki wulkanicznej rozgrzanych do 45 stopni Celsjusza. Regeneruje organizm, usuwa toksyny, rozluźnia mięśnie, wzmacnia system odpornościowy, poprawia metabolizm (spala nawet kilkaset kilokalorii!)

Czas trwania: ok. 40 min.

Opcjonalnie: