Strefa sportowa

Basen sportowy

Kraulem, delfinem a może żabką? W basenie można popływać dowolnym stylem w komfortowych warunkach. Basen ma długość 25 metrów i szerokość 12,5 metra. Podzielony został na 6 torów, dzięki czemu zapewnia optymalne warunki zarówno do sportowego jak i rekreacyjnego pływania. Obok niecki basenowej przewidziano przestrzeń tworzącą mini-widownię.

Na basenie prowadzona jest nauka oraz doskonalenie technik pływackich dostosowanych do wieku (7 – 16 lat) oraz poziomu umiejętności uczestników zajęć. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem.
W programie są także zajęcia dla triathlonistów i mastersów, a także treningi dla osób chcących spróbować swoich sił w w/w zawodach.

Więcej informacji pod numerem telefonu - 603 646 226 oraz stronie www.wodnik29.pl i na profilu https://www.facebook.com/SzkolaPlywaniaWodnik29/

  Basen z ruchomym dnem

  Basen ma długość 12,5m i szerokość 8m. Dzięki zmiennej głębokości wody jest wielofunkcyjnym miejscem, w którym odbywają się różnorodne zajęcia, kursy i treningi. W basenie prowadzone są także kursy nauki pływania dostosowane do potrzeb różnych grup wiekowych. Ruchome dno może znajdować się na dowolnej wysokości od 30cm do 180cm. 

  Wśród zajęć prowadzonych na tym basenie każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie między innymi:

  • Aqua Pure Energy - trening ukierunkowany na wszechstronny rozwój organizmu. Dynamiczna forma ruchu oraz wyzwalanie czystej energii i endorfin, zapewniają harmonię dla ciała, umysłu i ducha. Dynamika zajęć ma bezpośredni wpływ na spalanie tkanki tłuszczowej i wzmacnianie organizmu. 
  • Hydrocycling innowacyjny trening z wykorzystaniem rowerów wodnych. To najprzyjemniejsza forma ćwiczeń aerobowych i jednocześnie doskonały sposób na skuteczne spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej, dotlenienie organizmu oraz zwiększenie wydajności pracy serca i płuc. 
  • Aqua Power – kompleksowy trening ukierunkowany na kształtowanie  zdolności motorycznych, zwiększający wytrzymałość i siłę organizmu. Dynamiczna muzyka i specjalnie dostosowany sprzęt wpływają na jakość oraz atrakcyjność zajęć. 
  • Aqua Balance – uniwersalny trening wzmacniający wszystkie grupy mięśni, usprawniający mobilność i koordynację ruchową. Trening polecany dla wszystkich, szczególnie dla osób pragnących podnieść swój poziom sprawności fizycznej, wytrzymałości organizmu, a także dla osób po przebytych kontuzjach i urazach.
  • Aqua Workout- trening ogólnorozwojowy dla każdego. Obejmuje rytmiczne i swobodne ruchy wszystkich grup mięśniowych i stawów w komfortowym, indywidualnym zakresie ruchu, przy stopniowym wzroście intensywności. Celem treningu jest wzmacnianie, spalanie, doskonalenie wytrzymałości i sprawności mięśniowej.  
  • Zajęcia dla najmłodszych od 4 miesiąca do 4 roku życia (mama/tata). To kompleksowa stymulacja rozwojowa dla najmłodszych. Dzieci pod okiem wyszkolonej kadry poznają nowe  środowisko jakim jest woda i oswajają się z nią.  To zarówno świetna  zabawa, jak i okazja do ćwiczeń motorycznych, stanowiących doskonałą bazę dla rozwoju fizycznego i dalszego etapu nauki pływania. 
  • Od Przedszkolaka do super pływaka od 4 do 6 roku życia. Pływackie przedszkole, czyli pierwszy etap nauki pływania. Głównym celem jest oswojenie się z woda oraz nauka podstawowych technik pływania. Dzieci uczą się też zasad bezpieczeństwa. 

  Więcej informacji na stronie http://aquapureenergy.pl/ oraz na profilu https://www.facebook.com/aquapureenergy/