Strefa sportowa

Basen sportowy

Kraulem, delfinem a może żabką? W basenie można popływać dowolnym stylem w komfortowych warunkach. Basen ma długość 25 metrów i szerokość 12,5 metra. Podzielony został na 6 torów, dzięki czemu zapewnia optymalne warunki zarówno do sportowego, jak i rekreacyjnego pływania. Obok niecki basenowej przewidziano przestrzeń tworzącą mini-widownię.

Zapraszamy na zajęcia nauki oraz doskonalenia technik pływackich w Wodnym Parku Tychy

Szkoła Pływania Wodnik29 prowadzi zajęcia pływackie przez siedem dni w tygodniu. Każdy znajdzie coś dla siebie!  Nauka pływania dla niemowląt, pływackie przedszkole, nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

W programie są także zajęcia dla triathlonistów i mastersów, a także treningi dla osób chcących spróbować swoich sił w w/w zawodach.

Zajęcia prowadzone są zarówno na basenie z ruchomym dnem, jak i w basenie sportowym Wodnego Parku Tychy przez wykwalifikowanych instruktorów, wielokrotnych medalistów zawodów rangi mistrzowskiej.

Więcej informacji pod numerem telefonu - 603 646 226 oraz stronie www.wodnik29.pl/szkola-plywania/tychy-basen i na profilu https://www.facebook.com/SzkolaPlywaniaWodnik29/

 

  Basen z ruchomym dnem

  Basen ma długość 12,5 m i szerokość  8m. Dzięki zmiennej głębokości wody jest wielofunkcyjnym miejscem, w którym odbywają się różnorodne zajęcia, kursy i treningi. W basenie prowadzone są także kursy nauki pływania dostosowane do potrzeb różnych grup wiekowych. Ruchome dno może znajdować się na dowolnej wysokości od 30 cm do 180 cm. 

  Zapraszamy na zajęcia Aqua Fitness organizowane w basenie z ruchomym dnem Wodnego Parku Tychy

  • Aquacycling

  innowacyjny trening łączący jazdę na rowerze stacjonarnym i ćwiczenia w wodzie

  • Aqua Body Power

  ćwiczenia, których celem jest poprawa wytrzymałości organizmu i budowanie siły, a także poprawa sylwetki

  • Aqua Fit and Dance

  świetny sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów i poprawę samopoczucia

  Zapisy i szczegółowe informacje pod numerem telefonu 792 666 159 - Anna Duda