Strefa wejścia

Inteligentny witacz

Wirtualny pracownik, który mówi „dzień dobry” i dostarcza wszystkich niezbędnych informacji o Wodnym Parku Tychy już na wejściu. Inteligentny witacz to multimedialny asystent. Dzięki zastosowaniu sensorów typu kinect każdy może wejść w interakcję z Witaczem i uzyskać odpowiedź na nurtujące go pytania. Witacz skieruje do szatni, pokaże rozmieszczenie poszczególnych stref, opowie o atrakcjach i aktualnych promocjach, a także udzieli wszystkich niezbędnych wskazówek, które pozwolą jak najlepiej wykorzystać wizytę w Wodnym Parku Tychy. Spotkać go można w głównym hallu strefy wejściowej.

Kasy

Miejsce, w którym przywita Państwa nasza uśmiechnięta, kompetentna i pomocna obsługa. Personel udzieli niezbędnych informacji i opowie o aktualnych promocjach. Tutaj kupią Państwo bilet, który pozwoli skorzystać ze wszystkich atrakcji Wodnego Parku Tychy.

Sklep z akcesoriami sportowymi

Okulary do pływania, klapki, specjalne pieluchy, rękawki dla pociechy czy profesjonalny strój kąpielowy. Te i wiele innych akcesoriów pływackich można znaleźć w naszym sklepie. To idealne miejsce, aby wybrać coś dla siebie i jeszcze bardziej cieszyć się z wizyty w Wodnym Parku Tychy. Profesjonalna obsługa sklepu "Belibe Sport" pomoże wybrać sprzęt i akcesoria najlepiej dostosowane do Państwa potrzeb.
Więcej informacji na profilu: https://www.facebook.com/SklepSportowyBelibeSport/