Strefa wejścia

Inteligentny witacz

Wirtualny pracownik, który mówi „dzień dobry” i dostarcza wszystkich niezbędnych informacji o Wodnym Parku Tychy już na wejściu. Inteligentny witacz to multimedialny asystent. Dzięki zastosowaniu sensorów typu kinect każdy może wejść w interakcję z Witaczem i uzyskać odpowiedź na nurtujące go pytania. Witacz skieruje do szatni, pokaże rozmieszczenie poszczególnych stref, opowie o atrakcjach i aktualnych promocjach, a także udzieli wszystkich niezbędnych wskazówek, które pozwolą jak najlepiej wykorzystać wizytę w Wodnym Parku Tychy. Spotkać go można w głównym hallu strefy wejściowej.

Kasy

Miejsce, w którym przywita Państwa nasza uśmiechnięta, kompetentna i pomocna obsługa. Personel udzieli niezbędnych informacji i opowie o aktualnych promocjach. Tutaj kupią Państwo bilet, który pozwoli skorzystać ze wszystkich atrakcji Wodnego Parku Tychy.

Sklep z akcesoriami sportowymi

Goście Wodnego Parku Tychy nie muszą się martwić, że zapomnieli lub nie mają akcesoriów pozwalających im w pełni korzystać z atrakcji i wodnych szaleństw. W Strefie wejścia znajduje się sklep Belibe Sport, który oferuje szeroki wachlarz produktów, takich jak stroje kąpielowe, kąpielówki, akcesoria pływackie: okulary, rękawki, koła, akcesoria do saun, a także specjalne pieluchy dla najmłodszych. Profesjonalna obsługa doradzi i pomoże dokonać wyboru najlepiej dostosowanego do Państwa potrzeb.