Aktualności

2019-03-07

W Dzień Kobiet atrakcyjne rabaty w Centrum Solankowym

Drogie Panie! Z okazji Waszego święta 8 marca na wszystkie zabiegi w Centrum Solankowym mamy dla Was 20% rabatu. Wybierz spośród zdrowotnej kąpieli solankowej, wyciszającej sesji Floatingu lub relaksującej Sauny Ganbanyoku.

Czytaj więcej
2019-03-04

Voucher na kąpiele - idealny prezent na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet za pasem – pomyśl o niebanalnym prezencie. Podaruj bliskiej osobie voucher na jedną z pięciu relaksacyjnych kąpieli w Łaźniach Piwnych w Wodnym Parku Tychy. Vouchery są już dostępne w naszych kasach!

Czytaj więcej
2019-02-28

Od 1 marca strefa sportowa czynna dłużej

Informujemy, że od 1 marca 2019 r. strefa sportowa Wodnego Parku Tychy będzie czynna o godzinę dłużej - od 6.00.

Czytaj więcej
2019-02-28

Spal pączki w Wodnym Parku Tychy

Jeden pączek to ok. 300 kcal. Wszystkie nadprogramowe słodkości z Tłustego Czwartku będzie można spalić w Wodnym Parku Tychy - 1 marca bilety na strefę sportową będą 20% tańsze!

Czytaj więcej
2019-02-27

"Szkoda, że ferie trwały tak krótko" - półkolonie w Wodnym Parku Tychy.

Nauka pływania, eksperymenty w Wodnej Akademii, przygotowywania zdrowych śniadań, spotkanie z żołnierzami oraz wyjścia na łyżwy i do kina – zakończyły się półkolonie w Wodnym Parku Tychy.

Czytaj więcej
2019-02-27

Sauna for Ladies - zrób sobie prezent na Dzień Kobiet

Sprzedaż biletów zakończona! Drogie Panie! Wasze święto tuż, tuż... Zróbcie sobie najprzyjemniejszy z możliwych prezent - podarujcie sobie czas tylko dla siebie. Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy Was na Sauna for Ladies - startujemy w czwartek 7 marca 2019 r.

Czytaj więcej
2019-02-19

Szalony Doktor Wodny zaprasza na zwiedzanie Wodnej Akademii

Poznaj Tajemnice Głębin, odkryj Wodne Żywioły, przekonaj się o Naturze Wody, dowiedz się jak wykorzystać Wodną Energię i eksploruj Ścieżkę Wodnych Odkrywców. Szalony Doktor Wodny zaprasza na niezwykłą podróż w głąb Wodnej Akademii – interaktywnej strefy edukacyjnej Wodnego Parku Tychy!

Czytaj więcej
2019-02-19

Odpoczynek, sauna, wyciszenie i relaks - tylko dla pań!

BILETY WYPRZEDANE! Drogie Panie! Potrzebujecie czasu tylko dla siebie? Chwili wytchnienia od codziennych obowiązków? Odpoczynku, wyciszenia i relaksu? No to zarezerwujcie sobie 21 lutego na Sauna for Ladies w Wodnym Parku Tychy, imprezę saunową wyłącznie dla kobiet.

Czytaj więcej
2019-02-08

Miłość, namiętność, pożądanie, czyli Walentynkowa Noc Saunowa

Walentynkowa Noc Saunowa w Saunach Książęcych Wodnego Parku Tychy będzie stała pod znakiem miłości, namiętności i pożądania. Ruszamy już 15 lutego!

Czytaj więcej
2019-02-05

Drugoklasiści z Tychów będą uczyć się pływać w Wodnym Parku Tychy

Od 4 marca uczniowie drugich klas publicznych szkół podstawowych w Tychach będą mieli lekcje pływania w Wodnym Parku Tychy.

Czytaj więcej