Kubuś

Marka Kubuś

Kubuś jest liderem w kategorii soków przecierowych w Polsce, a także w Rumunii, Rosji, Bułgarii,na Węgrzech, Litwie i Łotwie oraz w Czechach i na Słowacji.

Marka cieszy się zaufaniem rodziców i dzieci już od kilkunastu lat - to najpopularniejsze produkty w swojej kategorii. To również najmocniejsza marka spośród napojów dla dzieci według Rankingu Dziennika „Rzeczpospolita” (źródło: Ranking Najcenniejszych Polskich Marek 2017 Dziennika „Rzeczpospolita”).

Kubuś – kiedyś kojarzony głównie z sokami przecierowymi, przygotowywanymi na bazie Marchwi Mazurskiej i owoców, obecnie jest marką, która oferuje bogate portfolio najwyższej jakości produktów, wyjątkowo lubianych przez najmłodszych, jak również docenianych przez dorosłych konsumentów. Kubuś przykłada tak ogromną wagę do tego, by wszystkie jego produkty spełniały najbardziej wygórowane, Dziecięce Standardy, takie jak bezpieczeństwo.

Troskliwa pielęgnacja, szczegółowa dbałość (ponad 100 punktów kontroli!) i długoletnia współpraca z rolnikami, którzy zajmują się uprawą owoców i warzyw z pokolenia na pokolenie sprawiają, że do naszych soków trafiają tylko sprawdzone składniki. Dzięki temu Kubuś oferuje bezpieczne i najwyższej jakości produkty, przygotowane specjalnie z myślą o dzieciach.

Kubuś, chcąc być bliżej dzieci każdego dnia, organizuje wiele nietypowych działań z myślą o najmłodszych. Na stronie internetowej mają oni do dyspozycji szereg gier online. Natomiast Kubusiowy kanał w serwisie YouTube oferuje im unikalne, edukacyjne bajki, dzięki którym dzieci nie tylko doskonale się bawią, ale także poznają otaczający je świat.

Marka jest także organizatorem ogólnopolskiego programu edukacyjnego dla przedszkolaków „Kubusiowi Przyjaciele Natury” oraz sponsorem akcji „Kubusiowe Szpitale”, w ramach której odnawiane są oddziały dziecięce w całej Polsce.

Z hasłem „Rusz się z Kubusiem” marka zachęca swoimi działaniami z kolei najmłodszych do próbowania sił w różnych dyscyplinach sportu i zabawę poprzez ruch i aktywność fizyczną. W ramach projektu „Rusz się z Kubusiem!” marka zachęca dzieci do aktywności fizycznej i ruchu, a tym samym jest obecna na wydarzeniach sportowych dla najmłodszych. Kubuś organizuje strefy aktywności m.in. podczas biegów, turniejów piłki ręcznej i tenisa ziemnego, latem jest obecny na nadmorskich plażach, a zimą – na polskich stokach narciarskich. Marka Kubuś od 7 lat jest też sponsorem cyklu imprez biegowych dla uczniów szkół podstawowych – Kubuś Waterrr Run.