Pracownik Gospodarczy

Regionalne Centrum Gospodarki Wodno – Ściekowej S.A. w Tychach
43-100 Tychy
al. Marszałka Piłsudskiego 12
tel. 32 325 72 35
e-mail: rcgw@rcgw.pl

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wodny Park Tychy

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie porządku na terenach przyległych do Wodnego Parku Tychy (koszenie trawy, grabienie liści, pielenie, odśnieżanie itp.)
  • Wykonywanie bieżących konserwacji oraz drobnych napraw wyposażenia na zewnątrz i wewnątrz obiektu
  • Aktywna współpraca z innymi działami Wodnego Parku Tychy

Wymagania:

  • Umiejętności remontowo – budowlane
  • Pozwolenie na pracę z użyciem elektronarzędzi
  • Doświadczenie w utrzymaniu terenów zielonych
  • Dokładność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, 7 dni w tygodniu
  • Sumienność, odpowiedzialność, systematyczność

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym, innowacyjnym Wodnym Parku w Tychach
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Stabilne zatrudnienie oraz przyjazne środowisko pracy
  • umowa zlecenie, z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę

Każdy ma u nas równe szanse, dlatego zachęcamy do aplikowania również emerytów oraz osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcia decyzji o współpracy.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny tel.: 885 555 981 oraz przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku polskim pocztą elektroniczną na adres: rcgw@rcgw.pl lub złożenie go w siedzibie firmy w Tychach przy Al. Marszałka Piłsudskiego 12

Nadesłanych zgłoszeń nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Regionalne Centrum Gospodarki Wodno–Ściekowej S.A. w Tychach Al. Marszałka Piłsudskiego 12, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016r., poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. z siedzibą w Tychach przy Al. Piłsudskiego 12. Z Administratorem możesz się skontaktować za pomocą adresu e-mail: iodo@rcgw.pl lub telefonicznie: +48 32 7057971

Brak zgody na przetwarzanie danych będzie skutkowało brakiem możliwości wzięcia udziału w  rekrutacji.