Młodszy Inspektor ds. Obsługi Klienta

Regionalne Centrum Gospodarki Wodno – Ściekowej S.A. w Tychach
43-100 Tychy,
al. Marszałka Piłsudskiego 12,
tel. 32 325 72 35,
fax 32 325 72 85
e-mail :rcgw@rcgw.pl

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Wodny Park Tychy

Zadania:

  • Zapoznanie klienta z ofertą Wodnego Parku Tychy
  • Obsługa klienta w strefie kas, Saun, SPA Książęcego, Edukatorium
  • Tworzenie raportów sprzedaży, rozliczanie gotówki
  • Dbanie o standardy najwyższego poziomu obsługi klienta
  • Aktywna współpraca z innymi działami
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku Wodnego Parku Tychy
  • Wsparcie Dyrektora Wodnego Parku Tychy w realizacji strategii Obiektu

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Zaangażowanie i chęć współtworzenia miejsca pracy
  • Znajomość zasad obsługi komputera, MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność radzenia sobie z „trudnym klientem”
  • Dokładność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, 7 dni w tygodniu
  • Duża komunikatywność, miła aparycja, sumienność, odpowiedzialność, systematyczność
  • Mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej, terminali płatniczych

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym, innowacyjnym Wodnym Parku w Tychach
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Stabilne zatrudnienie oraz przyjazne środowisko pracy
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie na umowę o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku polskim pocztą elektroniczną na adres : rcgw@rcgw.pl  lub złożenie go w siedzibie firmy w Tychach przy Al. Marszałka Piłsudskiego 12.

Nadesłanych zgłoszeń nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Szanowny Kandydacie, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Regionalne Centrum Gospodarki Wodno – Ściekowej S.A. w Tychach Al. Marszałka Piłsudskiego 12, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016r., poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Informujemy, że:

  • Administratorem Twoich danych osobowych jest Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. z siedzibą w Tychach przy Al. Piłsudskiego 12. Z Administratorem możesz się skontaktować za pomocą adresu e-mail: iodo@rcgw.pl lub telefonicznie: +48 32 7057971,
  • aplikując, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych celem udziału w procesie rekrutacji, a w przypadku zainteresowania, również w przyszłych procesach rekrutacyjnych do czasu odwołania niniejszej zgody,
  • posiadasz prawo, w dowolnym momencie, dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia uprzednio wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych, kierując informację o wycofaniu na adres e-mail iodo@rcgw.pl. Cofnięta zgoda w dowolnym momencie nie ma wpływu na zgodność przetwarzania danych z prawem, którego dokonano na podstawie niniejszej zgody przed jej cofnięciem,
  • Twoje dane osobowe przetwarzane są celem przeprowadzenia przez Administratora procesu rekrutacji i są one przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody,
  • Twoje dane osobowe przetwarzane w ramach niniejszej zgodny nie podlegają profilowaniu, nie są przetwarzane w sposób zautomatyzowany oraz nie są przekazywane poza granice Rzeczypospolitej,
  • przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa UODO.

Brak zgody na przetwarzanie danych będzie skutkowało brakiem możliwości wzięcia udziału w  rekrutacji.