Gastronomia - Wyspa Smaków

W trakcie wodnych szaleństw lub po ich zakończeniu warto się posilić i zregenerować. W Wodnym Parku Tychy zadbaliśmy o taką możliwość i to praktycznie w każdej strefie. Dzięki bogatej i zróżnicowanej ofercie gastronomicznej każdy znajdzie coś dla siebie. W restauracji/kawiarni w holu wejściowym można zjeść kanapkę lub posilić się do kawy pysznymi wypiekami z lokalnej cukierni (wkrótce ponowne otwarcie). W restauracji w części mokrej basenu goście mają do wyboru zupy i dodatki, ciepłe i zimne przystawki, dania główne z mięsem, rybami, a także wegetariańskie, desery, lody rzemieślnicze oraz ciepłe i zimne napoje. Z kolei w sezonowym barze zewnętrznym (beach bar w strefie rekreacji) w ofercie są dania z grilla, ciepłe i zimne napoje, lody i desery. Miłośnicy soków z pewnością docenią ofertę pijalni soków, w której codziennie można doładować się energią i witaminami ze świeżych owoców. 

 

Kawiarnia/restauracja w strefie wejścia

Kawa lub herbata, ciepły posiłek, a może deser? Dzięki bogatej i zróżnicowanej ofercie gastronomicznej każdy znajdzie coś dla siebie. Można skorzystać przed lub po wizycie w Wodnym Parku Tychy. Zapraszamy i oczywiście życzymy smacznego.

 

Restauracja w strefie rekreacyjnej

Część gastronomiczna znajdująca się w strefie wewnętrznych basenów rekreacyjnych. Tutaj każdy może poczuć się jak szef kuchni i skomponować własne danie. Bar składa się z długiej, podgrzewanej lady, na której wyeksponowane są dania lub składniki do samodzielnego mieszania ulubionych smaków. Można tu zjeść ciepłe i zimne przystawki, dietetyczną sałatkę, czy domowy obiad. Są także lody rzemieślnicze oraz ciepłe i zimne napoje. 

 

 

Pijalnia soków w strefie saun

Pijalnia soków to miejsce, w którym można naładować się pozytywną energią i rozkoszować smakami natury, dla właściwego funkcjonowania organizmu oraz dobrego samopoczucia. To także świetny sposób na orzeźwienie w trakcie korzystania z saunarium. Można tu także skosztować zimnego, złocistego napoju z pianką, np. podczas kąpieli w Łaźniach Piwnych. Pijalnia wraz ze stolikami oddzielona jest od reszty strefy ścianą wodną.

 

Zapraszamy na profil Wyspy Smaków na Facebooku