Karty MultiSport i Medicover Sport honorowane w Wodnym Parku Tychy!

W Wodnym Parku Tychy honorujemy karty MultiSport i Medicover Sport. Posiadasz kartę Multisport lub Medicover Sport? Skorzystaj bezpłatnie z atrakcji Wodnego Parku Tychy!

Multisport (Benefit Systems)

Honorujemy następujące karty Multisport:

  • Multisport Plus
  • Multisport Plus Dziecko / Multisport Kids Aqua
  • Multisport Plus Kids / Multisport Kids
  • Multisport Student

Posiadacz ww. karty Multisport ma możliwość wejścia na godzinę do strefy sportowej lub rekreacyjnej (połączonej ze sportową). Dodatkowy czas na przebranie się to 10 min. Po przekroczeniu 70 min rozpoczyna się naliczanie minutowe zgodnie z obowiązującym cennikiem. Po upływie tego czasu można ponowić wejście na kolejną godzinę, wiąże się to jednak z ponowną rejestracją w kasie.

Uwaga! Nowość! Od 1 lutego 2023 nie ma konieczności zmiany szafki przy ponowieniu wejścia na kolejną godzinę na tę samą strefę. Należy jedynie udać się do kasy wyjściowej, by ponowić wejście z kartą Multisport. Każdorazowe ponowienie pobytu to dodatkowe 60 minut do wykorzystania.

Szczegółowe informacje dotyczące korzystania z obiektów określa posiadany pakiet Benefit.

Medicover Sport (dawny OK System)

Honorujemy następujące pakiety:

  • FIT&more
  • goFIT
  • Aqua
  • Junior

Posiadacz pakietu Medicover Sport ma możliwość wejścia na godzinę do strefy sportowej lub rekreacyjnej (połączonej ze sportową) lub do strefy saun (w zależności od pakietu, sprawdź swój pakiet na www.medicoversport.pl). W soboty i niedziele do usługi " Sauna 60 minut" wymagana jest dopłata w wysokości 5zł. Dodatkowy czas na przebranie się to 10 min. Po przekroczeniu 70 min rozpoczyna się naliczanie minutowe zgodnie z obowiązującym cennikiem. Po upływie tego czasu można ponowić wejście na kolejną godzinę, wiąże się to jednak z ponowną rejestracją w kasie wejściowej oraz w soboty i niedziele z uiszczeniem kolejnej wymaganej dopłaty.

 

Uwaga! Nowość! Od 8 lutego 2023 nie ma konieczności zmiany szafki przy ponowieniu wejścia na kolejną godzinę na tę samą strefę. Należy jedynie udać się do kasy wyjściowej, by ponowić wejście z kartą Medicover. Każdorazowe ponowienie pobytu to dodatkowe 60 minut do wykorzystania.