Sauna for Ladies na Dzień Kobiet!

Zastanawiasz się, jak świętować Dzień Kobiet? 🌷 Nasza odpowiedź to Sauna for Ladies w Saunach Książęcych! Drogie Panie, to okazja, by odetchnąć od codziennych obowiązków i zanurzyć się w chwilach relaksu i dbania o siebie ✨ Już od samego wejścia poczujecie się otoczone wyjątkową atmosferą, stworzoną specjalnie z myślą o Waszym komforcie. Przygotowaliśmy szereg atrakcji, które pozwolą zadbać o ciało, umysł i duszę. Gotowe na wyjątkową podróż w świat kobiecego relaksu i odnowy? Spotykamy się 7 marca 2024 r. 

W programie relaksacyjne seanse saunowe, peelingi, maseczki oraz odżywki dla skóry, włosów i paznokci, posiłek oraz mnóstwo odprężenia podczas korzystania ze wszystkich atrakcji Saun Książęcych. 

Sauna for Ladies to wieczór w Saunach Książęcych w Wodnym Parku Tychy przeznaczony tylko dla kobiet. Seanse saunowe, peelingi, maseczki i odżywki, specjalne pokazy, a także konkursy z nagrodami - tak w skrócie można opisać to, co dzieje się podczas tego wieczoru saunowego tylko dla kobiet w Wodnym Parku Tychy.

💄 7 marca 2024 r. (czwartek) w godzinach 17:00 - 22:00 💄

🔥Seanse saunowe z Saunamistrzyniami oraz specjalne seanse z udziałem Saunamistrzów!


🎫Bilety: 139 zł

🎫BILETY KUPISZ ONLINE: https://www.wodnypark.tychy.pl/kup-bilet🎫

🍽 W cenie: poczęstunek (informacje o preferowaniu posiłku wegetariańskiego prosimy zgłaszać do 3 dni przed imprezą na adres biuro@wodnypark.tychy.pl) oraz kosmetyczne zabiegi: maseczki, peelingi i odżywki, możliwość udziału w specjalnych seansach saunowych, a także korzystanie ze wszystkich atrakcji strefy Saun Książęcych (m.in. jacuzzi, basenu zewnętrznego, groty solnej czy groty śnieżnej)

Menu: 

I. Witalny krem z marchwi z kokosową przyjemnością

II. Sałatka z pieczonymi burakami


🤝Partnerzy:

Wyspa Smaków


💫 Możliwość skorzystania z usługi masażu w trakcie wydarzenia (dodatkowo płatne na miejscu)

🛀 Możliwość skorzystania z relaksacyjnych kąpieli w piwie, mleku itp. (dodatkowo płatne na miejscu)
Więcej o kąpielach: https://www.wodnypark.tychy.pl/aktualnosci/114,kapiele-relaksacyjne-w-wodnym-parku-tychy

❗️Uwaga! Informujemy, że 7 marca 2024 r. Sauny Książęce Wodnego Parku Tychy będą dostępne tylko dla uczestniczek wydarzenia Sauna for Ladies. Bilety regularne w tym dniu nie będą dostępne.

Sauny Książęce są strefą beztekstylną.