Noworoczne Sauna for Ladies - tylko dla kobiet!

Rozpocznij 2024 rok pełna relaksu i harmonii 💆‍♀️ Zanurz się w gorących saunach, otocz aromatami i oddaj się noworocznemu relaksowi. Zapraszamy na Styczniowe Sauna for Ladies w Saunach Książęcych - dołącz do nas 11 stycznia 2024 r. i pozwól sobie na chwilę błogiego odprężenia, celebrując początek nowego roku w kobiecym gronie.

W programie relaksacyjne seanse saunowe, peelingi, maseczki oraz odżywki dla skóry, włosów i paznokci, posiłek oraz mnóstwo odprężenia podczas korzystania ze wszystkich atrakcji Saun Książęcych. 

Sauna for Ladies to wieczór w Saunach Książęcych w Wodnym Parku Tychy przeznaczony tylko dla kobiet. Seanse saunowe, peelingi, maseczki i odżywki, specjalne pokazy, a także konkursy z nagrodami - tak w skrócie można opisać to, co dzieje się podczas tego wieczoru saunowego tylko dla kobiet w Wodnym Parku Tychy.

💄 11 stycznia 2024 r. (czwartek) w godzinach 17:00 - 22:00 💄

🔥Seanse saunowe z Saunamistrzyniami oraz specjalne seanse z udziałem Saunamistrzów!


🎫Bilety: 139 zł

🎫BILETY KUPISZ ONLINE: https://www.wodnypark.tychy.pl/kup-bilet🎫

🍽 W cenie: poczęstunek (informacje o preferowaniu posiłku wegetariańskiego prosimy o zgłoszenie do 3 dni przed imprezą na adres biuro@wodnypark.tychy.pl) oraz kosmetyczne zabiegi: maseczki, peelingi i odżywki, możliwość udziału w specjalnych seansach saunowych, a także korzystanie ze wszystkich atrakcji strefy Saun Książęcych (m.in. jacuzzi, basenu zewnętrznego, groty solnej czy groty śnieżnej)


🤝Partnerzy:

Centrum Medyczne INMEDICO

Wyspa Smaków


💫 Możliwość skorzystania z usługi masażu w trakcie wydarzenia (dodatkowo płatne na miejscu)

🛀 Możliwość skorzystania z relaksacyjnych kąpieli w piwie, mleku itp. (dodatkowo płatne na miejscu)
Więcej o kąpielach: https://www.wodnypark.tychy.pl/aktualnosci/114,kapiele-relaksacyjne-w-wodnym-parku-tychy

❗️Uwaga! Informujemy, że 11 stycznia 2024 r. Sauny Książęce Wodnego Parku Tychy będą dostępne tylko dla uczestniczek wydarzenia Sauna for Ladies. Bilety regularne w tym dniu nie będą dostępne.

Sauny Książęce są strefą beztekstylną.