Zawody PTS Freestyle w Saunach Książęcych

Wodny Park Tychy został gospodarzem tegorocznych zawodów dla Saunamistrzów - Puchar PTS Freestyle 🏆 VI edycja pierwszego w Polsce Pucharu Saunamistrzów odbędzie się w dniach 2-3 grudnia 2023r. w Saunach Książęcych, a zmaganiom Saunamistrzów podczas zawodów będziecie mogli przyglądać się z bliska! Bilety na to specjalne wydarzenie w saunach już dostępne w sprzedaży. 

Puchar PTS Freestyle powstał z myślą o Saunamistrzach i Saunowiczach. Ma na celu integrację środowiska oraz promowanie kultury poprawnego saunowania przy pomocy ceremonii zapachowych.
Puchar freestyle, to pierwsza tego typu impreza o charakterze współzawodnictwa organizowana w Polsce, w której Saunamistrzowie rywalizują w bezpośrednich pojedynkach w systemie pucharowym. Skupia się na profesjonalizmie Saunamistrzów i atmosferze przyjacielskiej rywalizacji oraz promowaniu prozdrowotnych zalet sauny.

2-3 grudnia 2023 r. (sobota - niedziela)

🎫 Bilety w cenie: 

  • 1- dniowy - 149 zł
  • 2-dniowy - 283 zł

Zniżka 5% dla członków PTS - bilety ze zniżką dostępnie jedynie za okazaniem potwierdzenia członkostwa w PTS, do nabycia w kasie w Wodnym Parku Tychy lub po kontakcie mailowym biuro@wodnypark.tychy.pl

Bilet kupisz online: https://www.wodnypark.tychy.pl/kup-bilet