Słodkie atrakcje dla Mam i karaibskie klimaty w saunach. Wyjątkowa sobota w Wodnym Parku Tychy

Naleśniki, koktajle i słodkie niespodzianki serwowane przez finalistów tegorocznej edycji MasterChef Junior. Takie atrakcje czekają na wszystkie mamy, które w sobotę – czyli w dniu swojego święta, odwiedzą Wodny Park Tychy. Wieczorem kolejne atrakcje, już nie tylko dla mam. W saunach będzie można się zrelaksować podczas karaibskich seansów tematycznych i spróbować specjalnie przygotowanego menu.

Najbliższa sobota (26.05) w Wodnym Parku Tychy zapowiada się niezwykle interesująco. O godzinie 16.00 rozpocznie się wyjątkowe wydarzenie, przygotowane specjalnie z myślą o wszystkich mamach. Specjalny poczęstunek przygotują finaliści tegorocznej edycji MasterChef Junior. Letnie, słodkie naleśniki i owocowe koktajle zaserwują reprezentanci Tychów: Zuzia Bula i Mateusz Oleksa, a także Stefcia Jankielewicz z Poznania. Zapraszamy wszystkie mamy, dla których tego dnia oferujemy dodatkowo 10% rabatu na sauny!

Z kolei wieczorem atrakcja, z której będą mogły skorzystać nie tylko mamy. W Saunach Książęcych Wodnego Parku Tychy odbędzie się pierwsza saunowa noc tematyczna. Motywem przewodnim będą Karaiby. Impreza potrwa od godziny 22 do 2 w nocy. W programie seanse tematyczne: jamajski chillout, szaleństwo pod palmą, kubańskie rytmy, karaibscy piraci, dominikański raj oraz uspokajająca Hawana. W przerwie między seansami będzie można spróbować karaibskiego menu, a wśród propozycji są między innymi: koktajle z krewetek, szaszłyki z ananasem i kurczakiem, bezalkoholowa pinacolada oraz owocowe smoothie.

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na FB, https://www.facebook.com/parkwodnytychy/