Pokaz mody i ceremonie saunowe już niebawem w Wodnym Parku Tychy!

Sukces frekwencyjny już pierwszego dnia. Wodny Park Tychy oficjalnie otwarty dla gości. Ponad 1100 osób odwiedziło w pierwszym dniu funkcjonowania Wodny Park Tychy.  Największym powodzeniem cieszyły się: strefa rekreacyjna, zjeżdżalnie, surfing oraz sauny. Najliczniejszą grupę gości stanowiły rodziny z dziećmi.

Wodny Park Tychy został otwarty dzisiaj równo o godzinie 6.00. Pierwszych gości osobiście witał Zbigniew Gieleciak, prezes Regionalnego Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. Już od samego rana można było skorzystać ze strefy sportowej,  od godziny 9.00 ze strefy rekreacyjnej, a od 12.00 z saun i pozostałych stref Wodnego Parku Tychy.

 - Spodziewaliśmy się tak dużego zainteresowania. Cieszy nas, że tak wielu gości zdecydowało się rozpocząć majówkę w Wodnym Parku Tychy. Z pierwszych rozmów z nimi wiemy, że odwiedzają nas dziś zarówno tyszanie, jak i mieszkańcy całego Śląska. Bardzo wiele z nich przyjechało całymi rodzinami. Utwierdza nas to w przekonaniu, że Wodny Park Tychy jest istotnym obiektem rodzinnej rozrywki na mapie całego regionu - mówi Zbigniew Gieleciak, prezes Regionalnego Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A.

Wszystkie dzieci, które przyszły dziś do Wodnego Parku Tychy otrzymały kolorowe balony. W sumie przygotowano ich aż 2000. Dorośli i młodzież, którzy korzystają z atrakcji, najczęściej wybierają strefę rekreacyjną i zjeżdżalnie, ale bardzo dużym powodzeniem cieszą się też sauny, łaźnie piwne, surfing oraz basen zewnętrzny.

Kolejne dni funkcjonowania Wodnego Parku Tychy – to kolejne atrakcje. W piątek 4 maja od godziny 18 w strefie saun odbędą się 3 specjalnie przygotowane ceremonie saunowe. Ich motywami przewodnimi będą: Upiór w operze, Młody Piwowar i Kraina Lodu. Z kolei w sobotę 5 maja o godzinie 17 część strefy rekreacyjnej zamieni się w wybieg dla modelek. Tego dnia w Wodnym Parku Tychy odbędzie się wyjątkowy pokaz mody plażowej dla dorosłych i dzieci. Modelki i dzieci zaprezentują między innymi stroje kąpielowe wiodących marek. Podczas pokazu odbędą się także konkursy z nagrodami.

Wodny Park Tychy czynny jest codziennie od godziny 6 do godziny 22. Z atrakcji obiektu będzie można skorzystać także 1 i 3 maja. Szczegóły dotyczące atrakcji, cennik oraz aktualne promocje można znaleźć na stronie internetowej www.wodnypark.tychy.pl

 

Dodatkowych informacji udzieli:
Michał Łyczak
Rzecznik prasowy inwestycji z ramienia Imago PR
michal.lyczak@imagopr.pl