Podaruj bliskim relaks - kup voucher do Wodnego Parku Tychy

Dzień Mamy, Dzień Ojca, Dzień Kobiet, urodziny, rocznica ślubu, Mikołajki, Boże Narodzenie - vouchery na relaksujące zabiegi oraz zabawę w Wodnym Parku Tychy można podarować bez względu na okazję. Zrób prezent najbliższym i obdaruj ich czymś wyjątkowym.

Karta prepaid - doładuj i podaruj bliskim na relaks i zabawę

Karta prepaid Wodnego Parku Tychy to doskonały sposób na sprawdzony prezent, zarówno dla najbliższych, jak i dla siebie. Karta ta po doładowaniu określoną kwotą umożliwia późniejszą zapłatę za bilet wstępu, pozwalający na korzystanie przez określony czas ze wszystkich dostępnych stref Wodnego Parku Tychy: rekreacyjnej, sportowej, Wodnej Akademii, strefy saun. Istnieje również możliwość zakupu zabiegów w Łaźniach Piwnych oraz SPA Książęcym. Kartę można doładować kwota 50 zł i jej wielokrotnościami (udzielamy rabatu 8% - o tyle więcej środków masz dostępnych do wykorzystania. Jednorazowy koszt doliczany do zakupu karty to 10 zł. Karta może być zasilana wielokrotnie. Ważność karty to pół roku od momentu zasilenia. Każda osoba korzysta z niej indywidualnie, kiedy tylko chce. Kartę kupisz i doładujesz w kasach stacjonarnych Wodnego Parku Tychy.

Vouchery na zabiegi w SPA Książęcym - chillout i odprężenie

Sprezentuj bliskiej osobie chwilę wyciszenia. Atrakcje SPA Książęcego czekają - seanse floatingu, rytuały w saunie Ganbanyoku i kąpiele solankowe. Możesz zakupić voucher na konkretny zabieg w SPA Książęcym. Polecamy również vouchery na pakiety - w każdym pakiecie łączymy korzystanie z naszych atrakcji z relaksacyjnym masażem (pakiety można wykorzystać np. we dwoje). To doskonały prezent dla wszystkich spragnionych odprężenia i głębokiego relaksu. Vouchery są ważne 6 miesięcy od daty zakupu i kupisz je w kasach stacjonarnych Wodnego Parku Tychy.

Więcej o pakietach w SPA Książęcym - https://www.wodnypark.tychy.pl/atrakcje/spa-ksiazece-w-wodnym-parku-tychy

Vouchery na kąpiele w Łaźniach Piwnych - zmysłowe kąpiele oczyszczające ciało i duszę

W pojedynkę lub we dwoje, z lampką wina albo kuflem złocistego piwa - w Łaźniach Piwnych doznasz zmysłowego oczyszczenia. Polecamy rozgrzewające kąpiele w winie lub piwie, a dla spragnionych wyrazistych lub orientalnych aromatów - kąpiele z eukaliptusem, różą, w mleku, a także z lawendą czy ginkgo biloba. Po każdej kąpieli zrelaksujesz się na słomianych łożach lub w wannie jacuzzi stylizowanej na starą kadź browarnianą. Kąpiele to również doskonały prezent dla par. Vouchery są ważne 6 miesięcy od daty zakupu i kupisz je w kasach stacjonarnych Wodnego Parku Tychy.

Więcej o relaksujących kąpielach w Łaźniach Piwnych - https://www.wodnypark.tychy.pl/aktualnosci/114,kapiele-relaksacyjne-w-wodnym-parku-tychy