Sylwester w sierpniu? Zapraszamy na Sylwestrową Noc Saunową

Sylwester w sierpniu? Tak, w stylu Lejdis będziemy świętować już 30 sierpnia! Szampańska zabawa, wystrzałowe seanse saunowe, poczęstunki i konkursy z nagrodami - w trakcie Sylwestrowej Nocy Saunowej na pewno będzie głośno!

Noce saunowe w Saunach Książęcych Wodnego Parku Tychy już na stałe wpisały się w kalendarz imprez na Śląsku. Każda z edycji prowadzona jest w innym klimacie i tematyce, a seanse prowadzą najlepsi saunamistrzowie. W programie każdej nocy, prócz seansów saunowych, są także peelingi, maseczki i odżywki, a także gorące posiłki.

Kolejna edycja odbędzie się już 30 sierpnia. Tym razem będziemy saunować w klimacie Nocy Sylwestrowej. Sauny Książęce zamienią się wtedy w wielką sylwestrowo-noworoczną imprezę, a szampańskiej zabawie nie będzie końca. W programie specjalne, sylwestrowe seanse saunowe, zabiegi kosmetyczne, poczęstunki, ale także kąpiele relaksacyjne (dodatkowo płatne). W cenie także możliwość korzystania z całej strefy Saun, w tym z basenu zewnętrznego i Groty Śnieżnej.

W trakcie muzyka na żywo, sylwestrowe hity i świetna zabawa na parkiecie!

Kiedy? 30 sierpnia 2019 r, 21.00-2.00

Gdzie? Sauny Książęce - Wodny Park Tychy

Bilety: 99 zł (do 27 sierpnia), 129 zł (od 28 sierpnia)

Harmonogram wkrótce!

W trakcie konkursy z nagrodami - do wygrania noclegi dla dwóch osób w Hotelu Tychy oraz bilety do kina Helios w Katowicach.

Bilety dostępne tylko na: www.wodnypark.tychy.pl/kup-bilet