Odpręż się na koniec wakacji! TYLKO DLA PAŃ!

Koniec wakacji, jesienny nastrój, prawie rok do kolejnego urlopu... Drogie panie! Nie myślmy w taki sposób. W trakcie Sauna for Ladies 22 sierpnia 2019 naładujemy Wasze baterie. W trakcie specjalne seanse saunowe, poczęstunek, zabiegi kosmetyczne, a także zajęcia "Zdrowy kręgosłup".

Sauna for Ladies to wieczór w Saunach Książęcych w Wodnym Parku Tychy przeznaczony tylko dla kobiet. Seanse saunowe, peelingi, maseczki i odżywki, specjalne pokazy, a także konkursy z nagrodami - tak w skrócie można opisać to, co dzieje się podczas tego wieczoru w Wodnym Parku Tychy.

Pełny harmonogram Sauna for Ladies 22 sierpnia 2019 r. wkrótce!

🔥Seanse saunowe z Saunamistrzyniami oraz specjalne seanse z udziałem Saunamistrzów.

🍽 W cenie: poczęstunek oraz kosmetyczne zabiegi: maseczki, peelingi i odżywki.

Zadbamy o Wasze kręgosłupy. Podczas Sauna for Ladies - 22 sierpnia 2019 odbędą się zajęcia prowadzone przez Agnieszkę Wyłudę z Active Point Fit & Gym Wodny Park Tychy. Chętne panie prosimy o zabranie strojów do ćwiczeń.

🧘‍♀️Zajęcia Zdrowy kręgosłup" to trening skupiający uwagę ćwiczącego na aktywacji mięśni głębokich otaczających kręgosłup. Zajęcia zaczynają się mobilizacja i delikatnym uruchomieniem kręgosłupa co również odzwierciedla spokojna muzyka. Celem treningu, oprócz uelastycznienia kręgosłupa,jest doprowadzenie do równowagi mięśniowej naszego ciała. Zajęcia mają charakter profilaktyczny.

Uczestniczki Sauna for Ladies przywitamy zimnymi napojami B-Life Botanicals.

💫Masaże: 42 zł/30 min (dodatkowo płatne na miejscu)

🛀Kąpiele: Kąpiel Kleopatry (49 zł), Eukaliptusowy Freszzz (45 zł), Sensualna róża (45 zł), Lawendowy chillout (45 zł), Winna namiętność (90 zł) (dodatkowo płatne na miejscu)
Więcej o kąpielach: https://www.wodnypark.tychy.pl/aktualnosci/129,voucher-na-kapiele-idealny-prezent-na-walentynki-i-dzien-kobiet

❗️Podczas trwania Sauny for Ladies rabat 15% dla uczestniczek na zabiegi w SPA Książęcym.
Więcej o zabiegach w Centrum Solankowym: https://www.wodnypark.tychy.pl/atrakcje/7,centrum-solankowe

Zapisy: https://www.wodnypark.tychy.pl/kup-bilet

❗️Uwaga! Informujemy, że 22 sierpnia 2019 r. Sauny Książęce Wodnego Parku Tychy będą dostępne tylko dla uczestniczek wydarzenia Sauna for Ladies. Bilety regularne w tym dniu nie będą dostępne.