Pół miliona gości w pierwszym roku - Wodny Park Tychy zaprasza na swoje pierwsze urodziny

🎂Świętuj z nami - 11 maja zapraszamy na pierwsze urodziny Wodnego Parku Tychy.

W tym dniu czwarta godzina gratis!

A co jeszcze przygotowaliśmy dla Was?

✅Sportowe atrakcje dla dzieci i dorosłych:
od 9:00 - Wodny Tor Przeszkód
10:00 i 13:00 – nauka pływania dla dzieci 
15:00 – Wodny Aqua Pure 
16:00 - Wodny Aqua Hydrocycling
(wszystkie zajęcia bezpłatne)

✅Party w strefie rekreacyjnej:
15:00 – Tort urodzinowy
15:30 i 20:00 – SynchroShow (pokaz pływania synchronicznego)
10:30 i 17:00 – akrobacje dronem 
18:00 – 23:00 - Wodny Nocą | Urodzinowe Party w Wodnym Parku Tychy
zagra DJ Speed’o - najlepsze kawałki tego roku i hity 2018, smoothie i drinki bezalkoholowe (dodatkowo płatne)

✅Relaks w strefie Sauny Książęce - Wodny Park Tychy:
od 12:00 - urodzinowe seanse, dodatkowe zabiegi kosmetyczne oraz rozpoczęcie sezonu grillowego
18:30 i 21:15 – relaksacyjne seanse - Misy Tybetańskie

✅Podróż w głąb Wodnej Akademii:
10:30, 12:00, 15:00 i 17:00 - niezwykła podróż z Szalonym Doktorem

✅Piękno w SPA Książęcym:
15% rabatu na zabiegi w SPA Książęcym oraz na masaże

✅Adrenalina na fali, czyli pokazy surfowania
14:00 i 18:30 – instruktorzy surfingu (pokazy profesjonalne)
16:00 - dzieci z Klubu Sportowego ALPINO

Co GODZINĘ upominek od Wodnego Parku Tychy oraz konkursy z nagrodami.

 

 

Dokładnie rok temu w Tychach swoją działalność rozpoczął Wodny Park Tychy – obiekt unikatowy ze względu na swój charakter, przyciągający nie tylko bogatą ofertą rekreacyjną, ekologicznymi rozwiązaniami, ale i propozycjami edukacyjnymi.

Wodny Park Tychy został otwarty 30 kwietnia 2018 r. – W pierwszym roku funkcjonowania 500 tysięcy gości to fantastyczny wynik! Co najważniejsze, nasi klienci odwiedzają nas regularnie. Oznacza to, że atrakcje Wodnego Parku Tychy, propozycje wydarzeń i szerokie możliwości spędzania wolnego czasu cieszą się ogromnym zainteresowaniem – podkreśla Zbigniew Gieleciak, Prezes Zarządu Regionalnego Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A., które jest inwestorem i eksploatatorem Wodnego Parku Tychy.

Urodzinowe świętowanie w Wodnym Parku Tychy potrwa aż trzy dni. Uroczyste obchody rozpoczną się 10 maja. Wtedy też będzie można skorzystać z atrakcji Saun Książęcych, które wpiszą się także w obchody Polskiego Dnia Sauny.

Najważniejsze propozycje związane z urodzinami Wodnego Parku Tychy zaplanowano na sobotę 11 maja. Wtedy też goście częstowani będą specjalnym, urodzinowym tortem, a przez cały dzień będą mogli liczyć na urodzinowe upominki. Promocja urodzinowa potrwa do niedzieli 12 maja. W tym czasie do każdego biletu trzygodzinnego na strefę rekreacji i sportu Wodny Park Tychy dołoży godzinę gratis. Zaplanowano także specjalne pokazy pływania synchronicznego, dmuchany tor przeszkód dla dzieci na basenie sportowym (dostępny także w niedzielę 12 maja), a także Wodny Nocą – urodzinowe party w strefie rekreacji z muzyką na żywo. Zorganizowane zostaną również urodzinowe konkursy w mediach społecznościowych.

- 12 miesięcy funkcjonowania Wodnego Parku Tychy, szerokie zainteresowanie jego ofertą, ogromna ilość pozytywnych opinii i przede wszystkim fakt, że nasi goście zaczęli to miejsce traktować jako „nasze” jest potwierdzeniem tej inwestycji. Nie spoczywamy jednak na laurach – niedawno uruchomiliśmy sprzedaż biletów online, planujemy kolejne wydarzenia, otwieramy akademię surfingu, wzbogacamy ofertę Saun Książęcych i SPA Książęcego – robimy wszystko, by Wodny Park Tychy zaskakiwał nowościami i zapewniał naszym gościom atrakcje, relaks i odprężenie – podkreśla Zbigniew Gieleciak.

 

Samowystarczalny energetycznie!

6 400 MWh – tyle energii wyprodukowała bioelektrociepłownia w Wodnym Parku Tychy przez rok działalności, co pozwoliłoby zasilić 10-tysięczne miasto przez rok

1 540 MWh – taka nadwyżka energii wyprodukowanej w Wodnym Parku Tychy została sprzedana do sieci

2008 ton węgla, czyli 29 pełnych wagonów kolejowych zaoszczędziło środowisko – taka ilość węgla w najnowocześniejszym obecnie bloku węglowym w elektrowni konwencjonalnej byłaby potrzebna do wyprodukowania 6 400 MWh energii