Za nami Japońska Noc Saunowa

Kwitnące wiśnie, samurajowie i sushi – Sauny Książęce Wodnego Parku Tychy tym razem przemieniły się w Japonię.

Najlepsi saunamistrzowie, fantazyjne seanse saunowe w klimacie danej imprezy, gorące posiłki, konkursy z nagrodami – do tego wszystkiego już zdążyliśmy przyzwyczaić gości naszych nocy saunowych. Nie inaczej było w marcu – dalekowschodnie klimaty zdominowały Sauny Książęce.

Nasi Saunamistrzowie – Dominika, Sebastian, Bartek, Adam, Kacper i Piotrek zadbali o klimatyczne seanse, w menu znalazły się m.in. japońska zupa grzybowa czy kurczak Teriyaki, a także degustacja sushi przygotowana przez profesjonalnych kucharzy.

W konkursach można było wygrać m.in. bilety do kina, zaproszenia na steki i sushi, książki, filmy i płyty z muzyką, a także upominki motoryzacyjne. Nie zabrakło tradycyjnych już peelingów, maseczek i odżywek, a w trakcie można było także skorzystać z kąpieli relaksacyjnych, m.in. w winie, piwie czy kozim mleku.

Partnerami Japońskiej Nocy Saunowej byli: MediaMarkt Polska (Tychy), Kino Helios Katowice Galeria Libero (Helios Polska), salon MM Cars (Kościuszki), oraz Restauracja Kaya z Tychów. Dziękujemy!

Kolejna noc saunowa już 26 kwietnia - będziemy wtedy świętować urodziny po mistrzowsku!