Sauna for Ladies - naładuj baterie na wiosnę

BRAK WOLNYCH MIEJSC, WSZYSTKIE BILETY NA WYDARZENIE ZOSTAŁY WYPRZEDANE!

Wiosna zbliża się wielkimi krokami! Czas nieco się zrelaksować i naładować baterię, a gdzie zrobić to najlepiej, jak nie podczas Sauna for Ladies w Saunach Książecych Wodnego Parku Tychy. Wiosenna edycja już 11 kwietnia!

Sauna for Ladies to specjalne i cykliczne wydarzenie organizowane w Wodnym Parku Tychy z myślą o kobietach. Wieczory saunowe z masażami i relaksującymi kąpielami cieszą się dużym zainteresowaniem, w każdej z edycji Sauna for Ladies bierze udział kilkadziesiąt pań.

Kolejna, wiosenna edycja Sauna for Ladies odbędzie się 11 kwietnia 2019 r. w godz. 17.00 – 22.00. W programie m.in. relaksacyjne seanse saunowe przygotowane przez nasze Saunamistrzynie, posiłek, konkursy z nagrodami, masaże (dodatkowo płatne) oraz nowość – odprężające kąpiele w winie, lawendzie, eukaliptusie lub płatkach róż (dodatkowo płatne).

🌡Plan seansów: wkrótce!


Cena: 74 zł

💫Masaże: 42 zł/30 min (dodatkowo płatne na miejscu)

🛀Kąpiele: Kąpiel Kleopatry (49 zł), Eukaliptusowy Freszzz (45 zł), Sensualna róża (45 zł), Lawendowy chillout (45 zł), Winna namiętność (90 zł) (dodatkowo płatne na miejscu)
Więcej o kąpielach: https://www.wodnypark.tychy.pl/aktualnosci/129,voucher-na-kapiele-idealny-prezent-na-walentynki-i-dzien-kobiet

❗️Podczas trwania Sauny for Ladies rabat 15% dla uczestniczek na zabiegi w Centrum Solankowym.
Więcej o zabiegach w Centrum Solankowym: https://www.wodnypark.tychy.pl/atrakcje/7,centrum-solankowe

Zapisy: BRAK WOLNYCH MIEJSC, WSZYSTKIE BILETY NA WYDARZENIE ZOSTAŁY WYPRZEDANE!

❗️UWAGA! Panie, które dokonały przelewu na kwotę 69 zł będą musiały dopłacić różnicę na miejscu, w kasie Wodnego Parku Tychy!

❗️Uwaga! Informujemy, że 11 kwietnia 2019 r. Sauny Książęce Wodnego Parku Tychy będą dostępne tylko dla uczestniczek wydarzenia Sauna for Ladies. Bilety regularne w tym dniu nie będą dostępne.