Kosmetologia profesjonalna

                                 

Poziom Piękna to miejsce, gdzie w pełni osiągniesz harmonię skóry twarzy, paznokci i gładkiego ciała. Salon jest czynny przez 7 dni w tygodniu i mieści się w Strefie Wejścia Wodnego Parku Tychy (na parterze po prawej stronie).

Umawianie terminów pod numerem telefonu 501 041 396. Więcej informacji znajduje się na profilu https://www.facebook.com/poziompieknatychy/ i na stronie www.poziompiekna.pl.

Nazywam się Dorota Wojtas. Z wykształcenia i pasji jestem magistrem kosmetologii. Swoją wiedzę zdobywałam na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach na wydziale Ochrony Zdrowia. Podczas studiów uczestniczyłam w wielu dodatkowych kursach podnosząc swoje kwalifikacje z zakresu peelingów chemicznych, depilacji woskiem oraz zabiegów na twarz z użyciem profesjonalnej aparatury. W zawodzie pracuję od 7 lat nieustannie pogłębiając swoją wiedzę. Kolejnym krokiem do samorealizacji były studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach na kierunku Zarządzanie i Marketing w Biznesie, które ułatwiły mi decyzję o założeniu własnej działalności.