Panie relaksowały się na Sauna for Ladies

Prawie 70 kobiet skorzystało z kolejnej edycji Sauna for Ladies w Wodnym Parku Tychy. Na panie czekały tematyczne seanse saunowe, masaże, kąpiele relaksacyjne, a także poczęstunek i porady kosmetologa.

Druga edycja Sauna for Ladies, czyli saunowego wydarzenia przeznaczonego tylko dla pań, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. W programie znalazły się tematyczne seanse saunowe, prowadzone przez doświadczone Saunamistrzynie, zabiegi relaksacyjne (peelingi, odżywki, maseczki), a także konsultacje z kosmetologiem.

Uczestniczki chętnie korzystały także z relaksacyjnych kąpieli w Łaźniach Piwnych oraz profesjonalnych masaży. Smaczny poczęstunek zapewniła, jak zwykle, Restauracja „U Przewoźnika”.

- Mój pierwszy raz zaliczony. Mega fajnie zaplanowany czas. 5 godzin strzeliło, nawet nie wiem kiedy. Byłam przekonana, że wyjdę umęczona i pójdę spać, o dziwo, byłam zrelaksowana i zadowolona na 1000%. Czułam się zaopiekowana, jak w prawdziwym SPA. Czekam na kolejne edycje. Gratuluję dziewczynom-saunamistrzyniom doboru muzyki, strojów i budowania nastroju relaksu – mówi pani Monika, uczestniczka drugiej edycji Sauna for Ladies.

Kolejna edycja Sauna for Ladies w Wodnym Parku Tychy odbędzie się 21 lutego 2019 r. Zapraszamy!