Młodszy Inspektor ds. Obsługi Klienta

Regionalne Centrum Gospodarki Wodno – Ściekowej S.A. w Tychach
43-100 Tychy
al. Marszałka Piłsudskiego 12
tel. 32 325 72 35
e-mail: rcgw@rcgw.pl

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Wodny Park Tychy

Wodny Park Tychy poszukuje Młodszego Inspektora ds. Obsługi Klienta, gotowego/ej do dołączenia do naszego profesjonalnego zespołu.

Opis stanowiska:

  • Zapoznanie klienta z ofertą Wodnego Parku Tychy
  • Obsługa klienta w strefie kas, Saun, SPA Książęcego, Edukatorium
  • Tworzenie raportów sprzedaży, rozliczanie gotówki
  • Dbanie o standardy najwyższego poziomu obsługi klienta
  • Aktywna współpraca z innymi działami
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku Wodnego Parku Tychy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Zaangażowanie i chęć współtworzenia miejsca pracy
  • Znajomość zasad obsługi komputera, MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność radzenia sobie z „trudnym klientem”
  • Dokładność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, 7 dni w tygodniu
  • Duża komunikatywność, miła aparycja, sumienność, odpowiedzialność, systematyczność
  • Mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej, terminali płatniczych

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym, innowacyjnym Wodnym Parku w Tychach
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Stabilne zatrudnienie oraz przyjazne środowisko pracy
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim pocztą elektroniczną na adres: biuro@wodnypark.tychy.pl .

Nadesłanych zgłoszeń nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. z siedzibą w Tychach przy Al. Piłsudskiego 12. Z Administratorem możesz się skontaktować za pomocą adresu e-mail: iodo@rcgw.pl lub telefonicznie: +48 32 7057971

Brak zgody na przetwarzanie danych będzie skutkowało brakiem możliwości wzięcia udziału w  rekrutacji.