"Szkoda, że ferie trwały tak krótko" - półkolonie w Wodnym Parku Tychy.

Nauka pływania, eksperymenty w Wodnej Akademii, przygotowywania zdrowych śniadań, spotkanie z żołnierzami oraz wyjścia na łyżwy i do kina – zakończyły się półkolonie w Wodnym Parku Tychy.

 

Blisko 80 dzieci przez dwa tygodnie ferii zimowych brało udział w zorganizowanych zajęciach w Wodnym Parku Tychy. Dzieci i rodzice mogli wybrać interesujące ich turnusy – z nauką pływania prowadzoną przez doświadczonych instruktorów lub bez nauki pływania.

 

Co dzieciom podobało się najbardziej? – Zjeżdżalnie i basen z falą! Ale fajne było też spotkanie z żołnierzami – mówi 10-letni Bartek. – Ja nauczyłam się skakać do wody i już się nie boję. A najlepiej bawiłam się grając w Misję H20 – mówi 12-letnia Hania. – Szkoda, że ferie trwały tak krótko – dodaje 8-letnia Maja.

 

Dzieci codziennie brały udział w lekcjach pływania lub zamiennie w zabawach ruchowych w strefie rekreacyjnej, po śniadaniu rozwiązywały zagadki inteaktywnej gry Misja H20, a po obiedzie zwiedzały Wodną Akademię lub korzystały z wyjść na lodowisko, do kina itp.