Babcie i dziadkowie świętowali w Wodnym Parku Tychy

Prelekcje i konsultacje lekarskie, degustacje zdrowych wypieków, porady pani kosmetolog, a także zniżki na zabiegi w Centrum Solankowym oraz na korzystanie z naszych atrakcji – tak wspólnie z babciami i dziadkami świętowaliśmy ich dzień.

Kilkudziesięciu seniorów skorzystało z propozycji Wodnego Parku Tychy przygotowanych z okazji Dnia Babci i Dziadka. Prelekcje na temat kompleksowej dbałości o stan swojego zdrowia oraz konsultacje lekarskie przeprowadziły lekarz medycyny, naturopata dr Teresa Boczoń-Sobuta oraz magister farmacji, naturopata Daria Kuchar.

O zdrowotnych właściwościach pieczywa opowiadał natomiast Rafał Przewoźnik, który zachęcił także do degustacji wypieków przygotowanych przez Piekarnię „U Przewoźnika”. Seniorzy mogli też skorzystać z porad Doroty Wojtas, kosmetolog, właścicielki salonu „Poziom Piękna” w Wodnym Parku Tychy.

Dla seniorów, z okazji ich święta, przygotowaliśmy również zniżki – 15% na wszystkie zabiegi w Centrum Solankowym, a także 15% na pierwszą godzinę i drugą godzinę gratis w Strefie Rekreacyjnej Wodnego Parku Tychy.